Retro podkrovie

Pripravujeme pre vás špeciálnu 6 dielovú reláciu o histórií našich starších hier a konzol, na ktoré tak všetci radi spomíname a to všetko v štýlovom podkrovnom retro štúdiu.

V prvej epizóde Retro Podkrovia, budeme skúmať históriu konzoly PlayStation. Aká bola vaša najobľúbenejšia konzola zo všetkých Playstation-ov ?

V druhej epizóde Retro Podkrovia budeme skúmať históriu konzoly Xbox. Aká bola vaša najobľúbenejšia konzola zo všetkých troch Xbox-ov ?

V tretej epizóde Retro Podkrovia budeme skúmať vývoj hry Assassin’s Creed. Aký bol váš najobľúbenejší titul z doteraz vydaných sérií hry Assassin’s Creed ?

V štvrtej epizóde Retro Podkrovia sa pôjdeme spoločne ponoriť dejinami na Motion Control a nezabudneme ani na Eye Toy.

V piatej epizóde Retro Podkrovia budeme cestovať v čase späť do roku 1981 kde by sme mali očakávať vydanie hry Donkey Kong Tropical Freeze. Pokiaľ ste zabudli na niektoré z týchto klasických titulov s Donkey Kongom tak my vám ich radi pripomenieme.

V šiestej epizóde Retro Podkrovia budeme skúmať evolúciu hry Gran Turismo. Aký bol váš najobľúbenejší titul z doteraz vydaných sérií hry Gran Turismo ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

© 2024 - WordPress Theme by WPEnjoy